Українська версія

Україні корисно приймати активних єврофанів

Підготовка до прийому під час Євро-2012 великої кількості вболівальників з різними поглядами на життя, в тому числі незвичними, піде Україні на користь. Так вважає перший заступник глави Нацагентства з підготовки до Євро-2012 Олександр Бірсан.

В медіа-центрі Харкова – оздоблювальні роботи

У харківському медіа-центрі, в якому журналісти працюватимуть під час Євро-2012, вже завершили усі будівельні роботи і проводять оздоблювальні. До об’єкту проклали системи водопостачання та опалення. Про це 2 лютого повідомив голова правління ВАТ «Завод ім. Фрунзе» Олександр Василенко.

Єврохіт прославить Україну

До складу журі конкурсу на «Єврохіт – пісня для країни, гордість для історії» до континентальної першості з футболу 2012 року увійшли композитор, народний артист Росії, народний артист України Ігор Крутой, радіофахівець Сергій Кузін, генеральний директор каналів М1 та М2 Валентин Коваль. музикант, письменник, футболіст Олександр Сидоренко (Фоззі) та директор Благодійного Фонду «Фонд Бориса Колеснікова» Марина Деденко. Про це стало відомо під час прес-конференції в Києві.

Францішек Смуда: Росія – фаворит

Збірні Росії та Греції – фаворити групи А Євро-2012. Таку думку висловив головний тренер національної команди Польщі Францішек Смуда.

Європарламент і УЄФА: договірний матч - це кримінальний злочин

Європейський парламент опублікував звіт зі спорту, в якому підтримав ініціативи УЄФА, згідно яким черговий імпульс до розвитку отримає не лише футбол, але й інші види спорту.

Ображений Зідан зажадав грошей і вибачень

Легенда французького футболу Зінедин Зідан подав позов до суду на французького коміка,котрий  публічно образив його за участь в представницькій кампанії Катару за право прийняти чемпіонат світу 2022 року.

Євро-2012 залишив польські суди без відпусток

Польські суди активно готуються до Євро-2012. Як повідомляє Укрінформ із посиланням на радіо TOK FM, йдеться про визначення процедур на випадок хуліганських витівок фанатів і проведення так званих дистанційних судових засідань з винесенням вироку протягом 24 годин.

МОК: Євро принесе позитив і прибуток

Проведення в Україні чемпіонату Європи 2012 року з футболу принесе Україні позитивні зміни, а в майбутньому і економічні прибутки. У тому числі, з точки зору іміджу для країни. Про це в коментарі Інформаційному центру «Україна-2012» заявив керівник Місцевого оргкомітету Маркіян Лубківський.

Проживання у Львові: на будь-який бюджет

Львів – місто, яке обов’язково потрібно відвідати. До такого висновку у 2010 році дійшли читачі всесвітньовідомого туристичного путівника Lonely Planet, адже тут упродовж цілого року відбувається понад сто масових дійств.

Бабак пророкує: у єврофіналі зіграють Україна та Польща

Україна та Польща стануть фіналістами Євро-2012, передбачив харківський бабак Тимко. Тимка випустили на іграшкове футбольне поле, щоб він обрав сторону переможця.

Группа A
1.
Чехия
6
2.
Россия
4
3.
Греция
4
4.
Польша
2
Группа B
1.
Германия
9
2.
Португалия
6
3.
Дания
3
4.
Голландия
0
Группа C
1.
Испания
7
2.
Италия
5
3.
Хорватия
4
4.
Ирландия
0
Группа D
1.
Англия
7
2.
Франция
4
3.
Швеция
3
4.
Украина
3